Any Dale's Jubileum Kerstfeest
- daimyvanernst
- 3 dagen geleden
- 2 minuten om te lezen

Na 3 succesvolle events in het kader van 60 jaar Rijvereniging Any Dale, sluiten we dit jaar af met een jubileum Kerstfeest.
Voor wie?: Voor alle Any Daler’s van nu en oud-Any Daler’s! Hierbij ook een uitnodiging aan een ieder die ooit bij Any Dale heeft gereden, bestuurslid is geweest, bij Any Dale heeft gewerkt, of gewoon als je Any Dale een warm hart toedraagt.
Vanaf 18.00 uur: Het beestje moet een naam hebben; Kerstborrel, reünie, receptie, samenzijn, oude en nieuwe gezichten (her-)ontdekken, tijd voor gesprekken….of hoe je dit maar wil noemen. Wij zorgen voor een welkomstdrankje, soepen, brood & smeersels, prosecco en glühwijn, jullie voor de gezelligheid!
Gratis, dus kom op tijd, want op = op!
Verder op het programma: Ditjes & datjes, toen en nu; Tijdens dit gezellig samenzijn draait een digitaal foto album met foto’s en filmpjes van toen en nu, we spelen een mini pubquiz met vragen over en rond Any Dale en er is live optreden.
Gooi de hoeven los!: Na al dat praten wordt het langzamerhand tijd om de hoeven los te gooien op de muziek van DJ Jeroen. Op muziek van alle tijden kunnen de voeten van de vloer om te voorkómen dat je hoefbevangen wordt van alleen maar staan en kletsen.
Dresscode: “kom eens in iets anders dan je rijbroek”
Horeca: Gedurende de hele avond is de bar geopend voor drankjes en snacks. Wij hanteren die avond het zogenaamde “persoonlijke-bonnen-systeem”, deze kaarten worden bij het entree op naam verstrekt.
Garderobe: Er zullen extra garderobe rekken aanwezig zijn. Deze garderobe is niet bewaakt.
Parkeren: Parkeren kan beperkt op het parkeerterrein voor de manege. Er is ruimschoots parkeergelegenheid op het nieuwe terrein achter de manege. Dit is bereikbaar via de hoofdingang én via onze achteringang: Naarderstraatweg. Volg ook de aanwijzingen van onze parkeerwacht.
Tot ziens op 20 december en ……… Hoort zegt het voort!

Opmerkingen